oyuncu bant

EĞİTİM ve ÜCRET BİLGİSİ 2017

Hafta Sonu

30 Eylül - 4 Kasım

  6 Hafta Boyunca
Her Cumartesi 11.30 - 14.30

  • 850-TL + KDV (Nakit ödeme)       
  • 900-TL + KDV (KK Tek Çekim)     
  • 1000-TL + KDV (Bonus 4 Taksit)    
    18 Saat Eğitim + Eğitim Sonrası Destek

ONLİNE BAŞVURU FORMU

"Oyunun Günlüğü" Atölyesi'ne ön kayıt yaptırmak için Online Başvuru Formu'nu kullanabilirsiniz. Başvurunuzun alınmasının ardından, kesin kayıt için gerekli bilgiler, eğitim bilgilendirme görüşmesi ve ödeme seçenekleri e-mail ve telefon yoluyla size iletilecektir.

SMS ÖN KAYIT
Ad-Soyad, katılmak istediğiniz atölye ve mail adresinizi yazarak 0.554.5692050 numaralı telefona gönderiniz.

"OYUNCUNUN GÜNLÜĞÜ" ATÖLYESİ

Oyunculuk, bir güne, bir programa ya da bir mekana ait ve sadece bu yollarla varılabilecek bir hedef olamaz. Oyuncu tanıdıkça ve anladıkça değişir, gelişir ve oyun oynamanın keyfine varır. Bu meslek öncelikle, bu anlama yeteneğini geliştirmesi gerektiğinin farkında olanlarındır. Bunu gün be gün ve hayatına yayarak yapar. Her gün değişir, her gün gelişir. İnsanı anladıkça daha çok insan olur. Günlüğüne yazar gibi tecrübe eder, tecrübesini oyununa yansıtır. Evcilik oyununu ciddiye alması gerektiğini çok iyi bilir. Bu, zor gibi gözükse de dünyanın en eğlenceli işidir. 

Oyuncun Günlüğü'nde bir oyuncu adayının, günlüğünü nasıl bir defterle ve nasıl anılarla doldurabileceğinin ihtimallerini hesaplayacağız.
Halil Babür

1. Hafta: Zannedilen Meslek: Oyunculuk ne değildir? Türkiye'de hangi temeller üzerine kurulu? Kuvvetsiz ve sakat temellerin yıkımı, yeniden inşaası ile ilgili izlenecek yol.

2. Hafta: Oyun ve Oynama Dürtüsü: Oyunculuğun kaynağı olan oynama dürtüsüne bakış. İlkel olanı farketmek, tanımak ve uyandırmak.

3. Hafta: Oyunun ve Oyunculuğun Kuralları: Her oyunda olduğu gibi oyunculuğun da kurallarını öğrenmek. Bu kuralları gerektiğinde delmek, yeni oyun alanları ve kurallar belirlemek.

4: Hafta: Nasıl Görünmeli Kaygısının Dışına Çıkmak: Oyun oynama halini unutmadan, oyuncu kişisini elek haline getirmek. Nasıl görünüyorum kaygısından uzaklaşmak.

5. Hafta: Bir karakter Bir İnsan:. Karakterin yargılayanı ya da taraftarı olmamak. Karakteri tanımak için izlenecek yol.

6. Hafta: Egzersiz: Atölye içeriğini uygulamak. Oyunu oynamak.

Adres ve Ulaşım: Şair Latifi Sokak. Daci Apt. No:6 Daire: 2 Moda / Kadıköy
İletişim: 0216 450 44 68  GSM: 0554 569 20 50   e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.